Myślisz o zakupie maszyny budowlanej dla swojej firmy – niekoniecznie nowej, ale z pewnością takiej, która spełni Twoje oczekiwania i sprawdzi się na miejscu pracy, w bardzo dobrym stanie technicznym – najlepiej od sprawdzonego dostawcy, z gwarancją transportu pod wskazany adres oraz obsługą serwisową? Jeśli tak, to warto zapoznać się z ofertą firmy ADAMEX, która od lat spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych Klientów – również te cenowe! Zaufaj nam, a otrzymasz mega rabat na zakup kolejnej maszyny budowlanej!…

Zostań TOPowym Klientem firmy ADAMEX w 2019 roku i zdobądź 1 z 30 nagródRABAT o wartości 20 000 zł*! Nagrody otrzymają Klienci** którzy uplasują się w czołowej dziesiątce jednego z zestawień:

I. Firma, która w 2019 r. zakupiła u nas najwięcej maszyn***

II. Firma, która w 2019 r. wydatkowała u nas najwięcej na zakup maszyn***

III. Firma, która w 2019 r. zakupiła u nas najdroższą maszynę

Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Ponadto przyjmujemy i realizujemy zamówienia indywidualne, oferujemy fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju prowadzonej działalności. Mamy niezwykle bogatą ofertę – na placu firmy prezentujemy obecnie blisko 100 maszyn budowlanych światowych marek, dzięki czemu wybór tej odpowiedniej jest dla naszego Klienta o wiele łatwiejszy! Oferujemy również pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych i zapewniamy transport specjalistyczny, a przed sprzedażą serwisujemy każdą maszynę. Przygotowując ją do pracy wymieniamy m.in. filtry i płyny, a także sita, taśmy, rolki czy opony.

Czy wiesz już dokładnie jakiej maszyny potrzebujesz? Oferujemy przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe, spychacze, wozidła, taśmociągi, koła wodne, łyżki kruszące oraz inne maszyny i akcesoria – w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiamy głównie na marki najbardziej niezawodne i cenione na rynku, takie jak: POWERSCREEN, SANDVIK, TEREX, McCLOSKEY, EXTEC, MAXIMUS, RUBBLE MASTER, METSO, FINTEC, DOOSAN, LIEBHERR, CAT, VOLVO, KOMATSU, JCB oraz inne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zwykle kilkuletnie maszyny, w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprowadzamy jednak i takie, które mają zaledwie rok, dwa lub trzy – w stanie idealnym, wręcz katalogowym! Jest też zupełnie nowy, nieużywany jeszcze sprzęt – podkreśla Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski i dodaje – Jesteśmy w stanie pomóc nawet Klientom zainteresowanym nabyciem maszyny nie znajdującej się w naszej ofercie. W takiej sytuacji przyjmujemy zamówienie indywidualne na wskazaną nam maszynę. Realizacja następuje w przypadku odnalezienia jej przez nas i porozumieniu się z Klientem co do ceny.

Dowiedz się więcej o firmie ADAMEX i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą, dostępną na stronie: www.adamexmaszyny.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 602 552 539.

* Z przyznanego RABATU można będzie skorzystać do końca 2020 r. przy zakupie  u nas dowolnej maszyny lub maszyn o łącznej wartości min. 200 000 zł netto.

** Klient może otrzymać tylko 1 nagrodę. Jeśli jest laureatem także innego rankingu, nagrodę otrzyma zdobywca kolejnej lokaty.

*** Min. wartość maszyn ujętych w zestawieniu to 60 000 zł netto.