O firmie

ADAMEX SP.J.  A.K.W. KOSOWSCY to firma z wieloletnią tradycją. Zajmujemy się dostawą używanego sprzętu budowlanego najbardziej znanych i cenionych na rynku marek. Naszym Klientom oferujemy największy w Polsce wybór przesiewaczy oraz kruszarek. Oferujemy także: koparki, ładowarki, wozidła, spychacze oraz inny sprzęt – w sumie ponad 100 wysokiej jakości maszyn budowlanych.

Przyjmujemy zlecenia indywidualne! Jeśli okaże się, że wymarzona przez Państwa maszyna akurat nie znajduję się w naszej ofercie, jesteśmy w stanie sprowadzić ją dla Państwa, w możliwie najszybszym terminie. Wystarczy tylko wskazać nam wybrany model maszyny, określić swoje oczekiwania względem oferty – w tym również finansowe – a resztą zajmiemy się już my. Więcej informacji na temat zleceń indywidualnych można uzyskać pod numerem telefonu: 602 552 539.

A może po prostu nie wiecie Państwo czym kierować się przy wyborze maszyny odpowiedniej dla danej działalności, czy też jak przewieźć ją bezpiecznie do Państwa firmy? Nasze doświadczenie w tym zakresie – wciąż rosnące – zapewne pozwoli pomóc znaleźć idealną maszynę, jak i zapewnić jej bezpieczny transport prosto w miejsce docelowe.

Zaufały nam już setki Klientów. Sprowadzany przez nas sprzęt znajduje odbiorców krajowych i zagranicznych (Włochy, Hiszpania, Niemcy, Belgia, Bułgaria, Słowenia, Węgry, Ukraina, Białoruś). Dlaczego warto skorzystać w oferty firmy ADAMEX? Oferujemy markowe maszyny budowlane w bardzo przystępnych cenach! Do każdego zakupionego u nas sprzętu dodajemy voucher na 4 dniowy pobyt w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem w klimatycznym obiekcie w górach!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Warto zobaczyć również, które z oferowanych przez nas maszyn znalazły już nowych właścicieli. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

sprzedanych maszyn