Miło nam poinformować, że firma ADAMEX została laureatem rankingu ORŁY BRANŻY BUDOWLANEJ 2018, zajmując jednoczesnie I miejsce w Zatorze. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez Klientów firmy – w naszym przypadku byli to Klienci nabywający u nas wysokiej jakości używane maszyny budowlane.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za przychylne opinie na temat naszej działalności! Wiemy, że to dzięki Państwa ocenom mogliśmy dostąpić tego zaszczytu! Otrzymane wyróżnienie jest także efektem naszej wytężonej, systematycznej pracy. Cieszymy się, że dostrzegają to nasi Klienci, publicznie wypowiadający się bardzo pozytywnie na temat działalności firmy ADAMEX.

Klienci decydują się zakupić u nas maszyny budowlane m. in. ze względu na: nasze wieloletnie doświadczenie w branży, fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju prowadzonej działalności oraz niezwykle bogatą ofertę. Na placu firmy – do obejrzenia – wystawiamy ponad 70 maszyn budowlanych światowych marek, głównie: przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, spychacze, wozidła, taśmociągi oraz wiele innych maszyn i akcesoriów do nich.

Dziękujemy bardzo za zaszczytne wyróżnienie! Dziękujemy bardzo za zaufanie Klientów naszej firmy!